צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודותינו

 
 
לפני כמעט עשור הקמנו ויצרנו עם הרבה אהבה את הבית השני שלנו. החלטנו להביא את הניסיון, הטעם והאהבה שלנו במשפחה לאירוח קולינריה ועיצוב וכך ליצור ביחד מקום יוצא דופן שבו כל חתן וכלה יוכלו להרגיש ללילה אחד באגדה.

בצומת ראם, בדיוק כשהנוף מתחיל להתחלף והאווירה המדברית הקסומה של הנגב מתחילה, שוכן מתחם האירועים אגדתא.

אגדתא בראש ובראשונה היא משפחה. זה מתחיל עוד בפגישה הראשונה, שנציג מהצוות שלנו מצטרף אליכם לסיור הראשוני במקום ומלווה אתכם כל הדרך בתכנון החתונה שלכם, מצטרף ומדריך אתכם בערב שלכם ונשאר אתכם עד שאחרון האורחים פורש לישון. אנחנו עוזרים לכם להתאים את התפריט על פי ההעדפות הקולינריות שלכם ושמחים להמליץ לכם על המנות המעולות שלנו, החדשות והוותיקות, שיתאימו בדיוק לחיך שלכם ושל הקהל שלכם.

מתחם האירועים אגדתא נבנה כך שיתאים לצרכים שלכם במדויק. ולכן הקמנו שני אולמות: אולם "שדות", האולם הגדול, שיכול להכיל בנוחות בין 400-800 אורחים ואולם "דקלים" בו ניתן לערוך אירועים בסדר גודל של 150-400 אורחים. לכל אחד מהמתחמים אזור פתוח לקבלת פנים וחופה ואולם סגור לארוחה ולמסיבה. כדי לשמור על פרטיות, שני המתחמים מופרדים לגמרי מבנית ואקוסטית ולכל אחד מהם שירותים נפרדים וסוויטה פרטית מעוצבת ומפנקת, שעומדת לרשותכם מרגע הגעתכם למתחם ועד לסיום האירוע.

בשני האולמות שדות ודקלים, סגירת חורף המתאימה לחופה ולקבלת הפנים.

את אגדתא עיצב האדריכל אלכס מייטליס שבחר בצבעים חמים הטבולים בהמון ירוק ובנופים עוצרי נשימה אשר נוכחים באולמות המפוארים בזכות עיצוב המשלב פנים וחוץ יחד. לשם יצירת חוויה מושלמת דאג מייטליס לכל הפרטים ובכלל זה גם לפרטים הקטנים ביותר לפי קונספט ה"טוטאל דיזיין" על פיו "מעצב אחד דואג לכל הפרויקט מתחילתו ועד סופו, הכל מטופל באותה דרגה, באותה רצינות, בתשומת לב לכל פרט... והחזון הוא של יוצר אחד במקום של כמה אנשים". אף פרט לא נשכח בעיצוב המקום כך גם השירותים המפנקים והמעוצבים המהווים המשך לחוויה הייחודית של המקום.

אירוע מפואר ככל שיהיה אינו מושלם ללא ארוחה הולמת. משום כך בחרנו באגדתא לנהל גם את הסעודה על כל היבטיה בעצמנו ולא להשאיר את המלאכה לגורם חיצוני. רק כך אנחנו דואגים שהכל ייצא לאורחים שלכם בצורה המושלמת.
 
 
 
באגדתא מטבח גורמה מהמשובחים ביותר בענף, ממנו יוצאות מנות מעוצבות בטעמים וניחוחות בהם ניתן להיתקל במסעדות הגורמה היוקרתיות, וזאת בזכות הניסיון רב השנים שלנו, בזכות השף המקצועי שלנו ובזכות הצוות הקולינארי המנצח והצעיר שלצידו, המלווים את המקום יחד מיום הקמתו.

ומאחר ואף ארוחה אינה שלמה ללא קינוח, ובעיני רבים זהו החלק החשוב בארוחה, לא זנחנו גם את החלק הזה ונתנו לו תשומת לב מיוחדת, בעזרת שף קינוחים מהטובים בתחום אשר מנותיו יותירו אתכם ואת אורחיכם פעורי פה ומלאי מחמאות ויצרו ניגון פרידה נעים לציון ארוחה משובחת ואירוע מוצלח.

משפחת אגדתא מאמינה בעבודה עם נותני השירות המקצועיים ביותר ,ובעיקר מאמינה שצוות טוב הוא צוות שמגיע מהבית. חברת העיצוב שלנו היא מיקא עיצובים והפקות אשר מלווה את האולם מיום הפתיחה ויודעת להפוך כל אירוע לכזה שהחברים שלכם לא יפסיקו לשתף ברשתות החברתיות. יולי שירותי בר היא חברה מנוסה שעובדיה יודעים לקרוא את הקהל ברגע ולהתאים לו את המשקה הנכון והכי חשוב להגיש אותו עם חיוך, עם או בלי מטריה צבעונית. ת.ל.י הגברה ותאורה אחראים לקסם שמתחולל אצלנו כל לילה. הם דואגים שהאולם ילבש אווירת מסיבה ושכולם ישמעו את הכוס נשברת ואת אבא של הכלה מברך בקול רועד.

לפעמים אנחנו מסתכלים סביבנו ומרגישים כאילו אנחנו חיים בתוך סיפור אגדה. אנחנו אוהבים את העבודה שלנו ואוהבים את הלקוחות שלנו ויודעים שאהבה והערכה למקצוע מחלחלת לכל אחד מהאספקטים המקצועיים והאישיים של האירוע. אנחנו יודעים שחתונה, עם כל האהבה וההתרגשות שכרוכה בה, היא אירוע מלחיץ שדורש תיאום בין עשרות גורמים, רגשות ורצונות שונים. וזה מה שאנחנו עושים. ואנחנו משתדלים להיות ממש טובים בזה. והכי חשוב הצוות שלנו מגיע כל יום לאירוע שלכם ומתנהג כאילו זו הייתה הפעם הראשונה ובעיקר – שירות שיוצא מהלב ומקבל המון בחזרה. נו, אנחנו מאמינים באהבה.